filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ofiry
2003
http://www.israelfilmacademy.co.il/
Izraelska Akademia Filmowa
Ofir
Najlepszy film
wygrane
Tragedie Niny
(2003)
nominacje
Dzień dobry Panie Shlomi
(2003)
Matana MiShamayim
(2003)
Podróż Jakuba do Jerozolimy
(2003)
Sipuray Bate Kafe'
(2003)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Ayelet Zurer]
Ayelet Zurer
jako Nina w filmie
Tragedie Niny
(2003)
nominacje
Esti Zakheim
Dzień dobry Panie Shlomi
(2003)
Ronit Yudkevitz
Matana MiShamayim
(2003)
Tikva Dayan
Sima Vaknin Machshefa
(2003)
Elishva Michaeli
Sipuray Bate Kafe'
(2003)
Najlepszy aktor
wygrane
[Arieh Elias]
Arieh Elias
jako Sallah Shabati w filmie
Podróż Jakuba do Jerozolimy
(2003)
nominacje
Oshri Cohen
Dzień dobry Panie Shlomi
(2003)
Gal Zaid
Habiographia Shel Ben
(2003)
Yuval Segal
Matana MiShamayim
(2003)
Yoram Hattab
Tragedie Niny
(2003)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Anat Waxman]
Anat Waxman
jako Alona w filmie
Tragedie Niny
(2003)
nominacje
Aya Steinovitz
Dzień dobry Panie Shlomi
(2003)
Hanny Nahmias
Haïm Ze Haïm
(2003)
Anastasia Kovelenko
Matana MiShamayim
(2003)
Hana Laslo
Opowieści z sąsiedztwa
(2003)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Alon Aboutboul]
Alon Aboutboul
jako Avinoam w filmie
Tragedie Niny
(2003)
nominacje
Arieh Elias
Dzień dobry Panie Shlomi
(2003)
Moni Moshonov
Matana MiShamayim
(2003)
Salim Daw
Podróż Jakuba do Jerozolimy
(2003)
Adam Hirsch
Tza'ad Katan
(2003)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Savi Gabizon]
Savi Gabizon
Tragedie Niny
(2003)
nominacje
Shemi Zarhin
Dzień dobry Panie Shlomi
(2003)
Dover Koshashvili
Matana MiShamayim
(2003)
Ra'anan Alexandrowicz
Podróż Jakuba do Jerozolimy
(2003)
Shahar Segal
Tza'ad Katan
(2003)
Najlepsza muzyka
wygrane
Podróż Jakuba do Jerozolimy
(2003)
Ehud Banai
nominacje
Dzień dobry Panie Shlomi
(2003)
Jonathan Bar-Giora
Haïm Ze Haïm
(2003)
Daniel Mizrahi
Matana MiShamayim
(2003)
Iosif Bardanashvili
Tragedie Niny
(2003)
Asaf Amdurski
Najlepsza scenografia
wygrane
Tragedie Niny
(2003)
Shahar Bar-Adon
nominacje
Haïm Ze Haïm
(2003)
Ariela Vidzer
Matana MiShamayim
(2003)
Avi Fahima
Sima Vaknin Machshefa
(2003)
Kuli Sander
Tza'ad Katan
(2003)
Yael Oliel
,
Michael Sason
Najlepsze kostiumy
wygrane
Tragedie Niny
(2003)
Tzipi Anglisher
nominacje
Dzień dobry Panie Shlomi
(2003)
Inbal Shuki
Matana MiShamayim
(2003)
Maya Barsky
Opowieści z sąsiedztwa
(2003)
Laura Dinolesko
Sima Vaknin Machshefa
(2003)
Laura Dinolesko
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Tragedie Niny
(2003)
David Gurfinkel
nominacje
Haïm Ze Haïm
(2003)
Yoav Kosh
Podróż Jakuba do Jerozolimy
(2003)
Sharon De Mayo
Tza'ad Katan
(2003)
Emmanuel Kadosh
Najlepszy dźwięk
wygrane
Tragedie Niny
(2003)
Gil Toren
,
Israel David
,
David Lis
nominacje
Dzień dobry Panie Shlomi
(2003)
John Purcell
,
Eli Yarkoni
,
Ronen Savo
Matana MiShamayim
(2003)
John Purcell
,
Avi Mizrachi
Podróż Jakuba do Jerozolimy
(2003)
Ronen Nagel
,
David Lis
Sipuray Bate Kafe'
(2003)
Gil Toren
,
Rami Vahaba
,
Ronen Nagel
,
David Lis
,
Ilana Grushka
Tza'ad Katan
(2003)
Issahar Vishnia
,
Chen Harpaz
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Numer 17
(2003)
nominacje
Aviv
(2003)
Pod opieką wspólnoty Satmar
(2003)
Najlepszy montaż
wygrane
Tragedie Niny
(2003)
Tali Helter-Shenkar
nominacje
Dzień dobry Panie Shlomi
(2003)
Einat Glaser-Zarhin
Matana MiShamayim
(2003)
Yael Perlov
Podróż Jakuba do Jerozolimy
(2003)
Ron Goldman
Sipuray Bate Kafe'
(2003)
Arik Lahav-Leibovich
Najlepszy scenariusz
wygrane
Tragedie Niny
(2003)
Savi Gabizon
nominacje
Dzień dobry Panie Shlomi
(2003)
Shemi Zarhin
Habiographia Shel Ben
(2003)
Dan Wolman
Podróż Jakuba do Jerozolimy
(2003)
Ra'anan Alexandrowicz
Sipuray Bate Kafe'
(2003)
Amit Lior
Wyróżnieni w roku 2003
Tragedie Niny
(
11/13
)
Podróż Jakuba do Jerozolimy
(
2/9
)
Numer 17
(
1/1
)
Dzień dobry Panie Shlomi
(
0/11
)
Matana MiShamayim
(
0/11
)
Sipuray Bate Kafe'
(
0/5
)
Tza'ad Katan
(
0/5
)
Haïm Ze Haïm
(
0/4
)
Sima Vaknin Machshefa
(
0/3
)
Opowieści z sąsiedztwa
(
0/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.