PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38143}

Do diabła z miłością

Down with Love
6,3 23 682
oceny
6,3 10 1 23682
6,2 8
ocen krytyków
Do diabła z miłością
powrót do forum filmu Do diabła z miłością

Film był boski!!! Tak mi się podobał. A oglądałam go tylko ze względu na Ewana McGregora bo ja go po prostu uwielbiam! Ale Renee też pokazała co potrafi, choć jej za bardzo nie lubię :/

agatha_and_love

Jak dla mnie Zelweger nic już nie pomoże... Ale warto obejrzeć dla Ewana:P Jak zwykle-boski:) Chociaż nic nie przebije wyspy:P

ocenił(a) film na 7
Ciri

Ciri raczej Tobie nic już nie pomoże...

agatha_and_love

Ewan jest jak zwykle boski!!!!!!!!!!!!!A jego fankom polecam też Trainspotting i Moulin Rouge.

ocenił(a) film na 10
agatha_and_love

Film był fajny.Bardzo podobało mi się to,że akcja toczy się w latach 60. Mało dziś jest takich filmów, a te lata w Stanach były baprawdę cool:) Super filmik polecam,dobry żeby oderwać się od szarej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 10
agatha_and_love

Film był fajny.Bardzo podobało mi się to,że akcja toczy się w latach 60. Mało dziś jest takich filmów, a te lata w Stanach były baprawdę cool:) Super filmik polecam,dobry żeby oderwać się od szarej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 8
Harrisonka

Switny film, rozmowa przez telefon byla swietna :D A ewan rewelacyjny, jak zawsze
PS.mam ochote na czekolade :D
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones