PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38143}

Do diabła z miłością

Down with Love
6,3 23 670
ocen
6,3 10 1 23670
6,2 8
ocen krytyków
Do diabła z miłością
powrót do forum filmu Do diabła z miłością

Bardzo dobra komedia romantyczna. Jestem zaskoczona, że tak pozytywnie oceniam ten film bo zazwyczaj nie oglądam tego typu gatunków. Przy "Do diabła z miłością" cały czas się uśmiechałam i przede wszystkim mnie nie nudził. Oczywiście było kilka wątków, które były przesłodzone ale one nie przeszkadzały całemu filmowi. Jednym słowem dało się oglądać :). Gra Ewana McGregora była świetna. Pierwszy raz widziałam go w romansidle. Nadał tej produkcji blasku i lekkiego wizerunku seksualnego :D :P . Oczywiście w pozytywnym i dozwolonym znaczeniu :). Po prostu ekranizacja dzięki jego grze miała pazur. :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
monciak002

mam podobne zdanie. McGregor mnie rozłożył na łopatki jak zmieniał głos;D przyjemnie się to oglądało. Fajnie ukazany cukierkowy świat wiejący kiczem. I ta dominacja kobiet, pokazująca,że wszyscy potrzebują miłości. Nie da się bez niej żyć, nawet tłumiąc uczucia "czekoladą".

ocenił(a) film na 8
monciak002

Równiez jestem pozytywnie zaskoczona grą aktorów zwłaszcza McGregora . Nigdy nie przywiązywałam specjalnej wagi do Tego aktora natomiast teraz jestem ciekawa jak się prezentuje w innych odsłonach

ocenił(a) film na 10
monciak002

zaaaaaaaaaaaajebisty film !

monciak002

Jedna z najlepszych komedii romantycznych jakie widziałam, a Renée Zellweger genialna jak zawsze ♥ polecam

użytkownik usunięty
Dorin_filmweb

może być :)

ocenił(a) film na 7
monciak002

Również byłam zachwycona tą komedią. Ach, jeszcze przy mojej słabości do Ewana...:) Bardzo się cieszę, że miałam okazję zobaczyć ten film na TVP, bo rzadko, kiedy trafiam w telewizji na coś godnego uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones