Sarah Paulson

Sarah Catharine Paulson

8,1
34 481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Paulson

Nie wiem dlaczego jest tak o niej cicho. Nie ma na swoim koncie żadnego oscara i globa a szkoda. Mam nadzieję że jeszcze ją docenią.

dziurawa_krystynka

Wszystko przed nią. "AHS" otworzyło jej drogę do większej kariery. Ja sam zanim sięgnąłem po serial kojazylem ja jedynie z nie udanego "The Spirit" i ogona w "Gotowych na wszystko". Po "Asylum" pokochałem Sarę i mam nadzieje ze wkrótce będzie o niej głośno.

MikeyS

Mi zapadła w pamięć jej trzecioplanowa rola w głośnym filmie "Zniewolony". Postać okrutnej kobiety którą zagrała wzbudziła we mnie mnóstwo emocji. :)

dziurawa_krystynka

O tak. W "Zniewolonym" gra epizod, ale świetnie napisany wiec trudno jej nie zauważyć. Juz fakt ze uwzględnili jej nazwisko na plakacie obok Pitta i reszty gwiazd świadczy o tym że jej notowania poszły w gore. Powoli do przodu. Oprócz tego swietna, wyróżniona nominacja do Globa rola w "Zmianie w Grze" !

MikeyS

Mam nadzieję że zostanie teraz coraz bardziej zauważana. Taki talent nie może zachwycać tylko w AHS. :)

dziurawa_krystynka

Bo nie ma wielu ról (żeby nie powiedzieć żadnych oskarowych). Niektórzy aktorzy dzięki grze w jednym filmie otrzymują multum nagród, inni pracują całe życie i nie otrzymują potwierdzenia swego kunsztu.
PS. Role kobiece w filmie to też inna para kaloszy.

dziurawa_krystynka

W AHS jest świetna! Na pewno z czasem o niej gdzieś usłyszymy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones